Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чернихівецька громада» (код ЄДРПОУ: 04393404) був реорганізований і увійшов до складу Збаразької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Чернихівецька громада

припинила діяльність, увійшла до складу Збаразької громади

Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Чернихівецької сільської ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконавчого комітету від 31.01.2017 року №5

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про адміністративну комісію при виконавчому комітеті

Чернихівецької сільської ради

1.Загальні положення.

 

Дане Положення розроблено у відповідності до Кодексу України про адміністративні порушення та Положення про адміністративні комісії в Україні, затвердженого Указом ПВР УРСР №5540 від 09.03.1988 р.

Адміністративна комісія підпорядковується виконавчому комітету Чернихівецької сільської ради і є його спеціальним структурним пірозділом, наділеним повноваженнями чинним законодавством України.

Адміністративна комісія в своїй діяльності керується Конституцією України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, законодавством України, яке встановлює адміністративну відповідальність, цим Положенням та рішеннями Чернихівецької сільської ради, її виконавчого комітету, за порушення яких встановлена адміністративна відповідальність.

Основним завданням адміністративної комісії є розгляд справ про адміністративні правопорушення, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання Конституції України і Законів України, поваги до прав, честі і гідності інших громадян, до правил співжиття, сумлінного виконання своїх обов’язків, відповідальності перед суспільством.

2. Порядок утворення адмінкомісії та організації її діяльності.

2.1. Адміністративна комісія утворюється Чернихівецькою сільською радою за поданням виконавчого комітету на строк повноважень ради, у складі голови, заступника голови, відповідального секретаря і членів комісії.

Кількість членів комісії встановлюється залежно від обсягу роботи комісії, при цьому загальний склад комісії повинен бути не менше як 6 осіб.

2.2. До складу комісії входять депутати сільської ради, громадських організацій та трудових колективів, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення.

2.3. Адміністративна комісія має право розглядати справи про адміністративні правопорушення при наявності не менш як половини членів її складу.

Рішення комісії є правомочним, якщо за нього проголосувало більше половини від числа присутніх на її засіданнях.

2.4. Адміністративна комісія розглядає усі справи про адміністративні правопорушення, за винятком віднесених відповідно до чинного законодавства України до відання інших органів (посадових осіб).

2.5. Адміністративна комісія забезпечує своєчасне, всебічне, повне і об’яктивне з’ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законодавством, виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності і правопорядку.

2.6. Адміністративна комісія організовує облік розглянутих справ про адмінстративні правопорушення, узагальнює та аналізує практику розгляду таких справ.

Адмінкомісія, встановивши при розгляді конкретних справ або в результаті узагальнення практики їх розгляду причин та умови, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень, вносить у відповідний державний орган або у громадську організацію, чи посадовій особі пропозиції про вжиття заходів щодо усунення цих причин та умов.

Не пізніше як у місячний строк по пропозиціям має бути вжито необхідних заходів і про результати повідомлено адміністративну комісію.

2.7. Діловодство у справах, що розглядаються комісією, ведеться відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, іншого законодавства України та цього Положення.

2.8. Справа, що заводиться адміністративною комісією, повинна містити протокол про адміністративне правопорушення, протокол засідання і постанову комісії, дані про своєчасне сповіщення осіб, які беруть участь у справі, про день і час засідання комісії, вручення або надіслання постанови особі, щодо якої її винесено та потерпілому, відмітки про звернення до примусового виконання постанови, хід і результати її виконання та інші документи у цій справі.

3.Права та обов’язки керівників комісії.

3.1. Голова адміністративної комісії, а під час його відсутності заступник голови:

- керує роботою комісі, несе відповідальність за виконання покладених на комісію завдань;

- головує на засіданнях комісії;

- забезпечує регулярне проведення засідань комісії, визначає коло питань, що підлягають розгляду на черговому її засіданні;

- вживає заходів щодо підвищення рівня правової культури і правової підготовки членів адміністративної комісії;

- підписує протокол і постанову комісії по справі про адміністративне правопорушення.

3.2. Відповідальний секретар комісії:

- заводить по кожному протоколу про адміністративне правопорушення окрему справу;

- здійснює підготовку до розгляду справ про адміністративні правопорушення;

- вирішує організаційні питання проведення засідань комісії;

- веде по справах, що розглядаються комісією, протоколи засідань комісії;

- разом з головою комісії або його заступником підписує протокол і постанову комісії по справі про адміністративне правопорушення;

- звертає до виконання постанови про накладення адміністративного стягнення і контролює їх виконання;

- веде діловодство комісії, облік розглянутих справ про адміністративні правопорушення, забезпечує збереження цих справ;

4. Технічне обслуговування та матеріально-технічне забезпечення адміністративної комісії покладається на виконавчий комітет сільської ради.

5. Адміністративна комісія користується штампом і печаткою виконавчого комітету Чернихівецької сільської ради.

 

            Секретар виконавчого комітету                                                                                         М.Л. Теребецька

Веб-сайти для громад України - GROMADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для відділів освіти та освітніх закладів - OSV.ORG.UA Розробка офіційних сайтів державним організаціям


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано