Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чернихівецька громада» (код ЄДРПОУ: 04393404) був реорганізований і увійшов до складу Збаразької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Чернихівецька громада

припинила діяльність, увійшла до складу Збаразької громади

День Державного прапора України та 28-а річниця Незалежності України

Дата: 29.08.2019 10:06
Кількість переглядів: 301

25 серпня 2019 року в Чернихівецькій об’єднаній територіальній громаді урочисто відзначили День Державного прапора України та 28-у річницю Незалежності України.
Урочистості розпочались Cвятою Літургією за щасливу долю України. Парох церкви Святої Тройці о. Михайло Паньків поблагословив всіх жителів громади і побажав миру, любові, поважати і творити добро один до одному, бо саме це слугує прикладом для дітей та молоді.
“Створюючи блага та творячи добро, ми залишимо яскравий слід в історії громади, яка є маленьким пазликом на величній мапі рідної України. Робіть все з Богом!” - сказав о. Михайло.
Щирі вітання з величними державними святами лунали з уст голови громади Марії Кіпибіди.
З великим піднесенням всі присутні на святі виконували Гімн України, дивлячись як над мирним, безхмарним небом села гордо майорить символ незламності, свободи, честі та гідності нашої держави, символ природної сили українського народу.
Чудове святкове дійство, справжню феєрію, дарували глядачам місцеві таланти сіл Чернихівці, Верняки, Старий Збараж. Учасники танцювального колективу “Розмарія” своїм молодечим запалом, барвистими костюмами, високою підготовкою номерів, зачарували всіх присутніх.
Діти, молодь - танцювали, співали, декламували - дарували гостям чудовий настрій.
Концерт завершився патріотичним флешмобом “Моя Україна — Єдина та Вільна!”
Для дітей працювали атракціони, а для молоді організували дискотеку.
Свято вдалось на славу!« повернутися

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування