Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чернихівецька громада» (код ЄДРПОУ: 04393404) був реорганізований і увійшов до складу Збаразької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Чернихівецька громада

припинила діяльність, увійшла до складу Збаразької громади

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 02.03.2020 16:38
Кількість переглядів: 294

Проект регуляторного акту -  «Правил утримання собак та котів на території Чернихівецької сільської ради»

Розробник даного проекту – виконавчий комітет Чернихівецької сільської ради.

Мета проекту – недопущення порушення законодавства в сфері захисту тварин від жорстокого поводження та порушення благоустрою на території Чернихівецької сільської ради.
Ці Правила визначають організаційні і правові засади утримання домашніх та безпритульних тварин (котів та собак) на території Чернихівецької сільської ради з метою забезпечення епізоотичного, санітарно-епідемічного та екологічного благополуччя територій, захисту тварин та встановлення норм благополуччя домашніх та безпритульних тварин відповідно до чинного законодавства.
Ці Правила регулюють права й обов'язки фізичних та юридичних осіб, що утримують тварин та (або) пов'язані з утриманням і поводженням (мають у власності тварин або володіють іншими речовими правами на тварин) з домашніх та безпритульних тваринами та спрямовані на забезпечення безпеки життя та здоров’я людей, укріплення моральності й гуманності суспільства, захист від страждань і загибелі тварин внаслідок жорстокого поводження з ними, захист їх природних прав.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту Правил становить один місяць з дня оприлюднення, які подаються у письмовому вигляді до виконавчого комітету Чернихівецької сільської ради за адресою: с. Чернихівці, вул. Шкільна, 28 або на e-mail: chernuhiv-sr@ukr.net.

Проект регуляторного акту буде оприлюднений шляхом його розміщення на офіційному сайті Чернихівецької сільської ради в розділі „Регуляторна політика”.

 

 


« повернутися

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування